Hirmudest ja pingetest vabanemine

Holistiline regressiooniteraapia (HRT)

Holistiline teraapia käsitleb inimest kui tervikut, ehk et vaadeldakse nii tema füüsilist, psüühilist kui vaimset aspekti. See on teraapia inimesele, kes soovib oma ellu tuua positiivseid muutusi ja on valmis selleks ennast arendama.

Meie igapäevases kiires elutempos on üsna tavaline, et arvukatest kohustustest, keerulistest olukordadest, inimeste vahelistest suhetest kogunevad meisse lahendamata pinged, millega pole aega või oskusi tegeleda. Nii kujunevad pingetest aja jooksul kõikvõimalikud hirmud, ärevus, depressioon, füüsilised haigused. 

Holistiline lähenemine võimaldab valida inimese toetamiseks kõige sobivama meetodi, mis arvestab tema seisundit, isikupära, elukogemusi ja konkreetse probleemi olemust. Teraapia käigus vabastatakse hangunud tunde- ja mõttemustrid, leevenevad kehapinged ja lootusetuna tundunud olukord saab sageli ümber mõtestatud. Alateadvusesse peitunud teemade nähtavaks tegemine annab võimaluse näha olukordi teise nurga alt ja palju selgemalt.  

Terapeudi avaram neutraalne pilk aitab lahendada elu umbsõlmi ja toetada uute valikute tegemisel.

Kõike, mis on nähtavale toodud, on võimalik muuta.

Holistiline nelik

koosneb neljast teraapia sessioonist, mis moodustavad ühtse terviku.

See on intensiivne meetod, mis võimaldab 2-nädalase protsessi vältel minna järk-järgult sügavamale mingi konkreetse teemaga ja töötada see põhjalikult läbi.

Selline lähenemine loob enamasti head võimalused oodatud muutuse käivitamiseks.

Vali HRT kui sul on:

 • rahulolematus praeguse olukorraga
 • probleemsed suhted
 • saboteeriv enesekriitika
 • seletamatud hirmutunded
 • liigne muretsemine
 • häiriv ärevus ja ärrituvus
 • pidev asjade ja tegevuste edasilükkamine
 • soov muutusteks, kuid ei tea kust alustada

Refleksoloogia ehk tsooniteraapia

Refleksoloogia ehk tsooniteraapia on lõdvestusteraapia, põhinedes teadmisel, et organism peegeldab informatsiooni oma organite seisunditest jalatalla, peopesa jt. kehapiirkondade pinnale kindlatesse tsoonidesse. 

Kõik kehaosad on omavahel seotud kanaleid pidi, läbi mille voolab energia. Kui meie energiatase on madal ning pinged blokeerivad loomuliku voolamise, siis ei saa meie organsüsteem korralikult funktsioneerida ja see on tuvastatav jalatallal jt. peegelorganitel. 

Teraapia käigus masseerib refleksoloog jalatalla all olevaid erinevaid tsoone ning vastavaid muutusi leides saab informatsiooni organismi hetkeseisundist, aga ka kroonilistest ja läbipõetud haigustest. 

Refleksoloogiliste punktide mõjutamine stimuleerib närvilõpmeid ja vereringet, parandab organite tööd, samuti leevendab stressi ja kehapingeid, käivitades kogu kehas tervenemise protsessi. 

Teraapia käigus saab inimene enamasti ka kasulikke taipamisi, mis aitavad tal oma probleemile sügavuti otsa vaadata ja lahendusi leida. 

Terapeut on rahul kui tema väsinud ja kurnatud kliendist saab teraapiate tulemusena terve ja õnnelik, oma elu väes olev inimene.

Vali tsooniteraapia kui sind vaevavad:

 • kehapinged
 • peavalud
 • seljavalud
 • seedehäired
 • stress
 • unetus
 • kurnatus

Teraapia toimub:

Teraapia Haapsalus Tiivulistes, Posti tn 23, II korrusel ja

Tallinnas, Bliss Teraapiakeskuses Mehaanika 21, Tallinn

Teraapia hinnakiri: 

Holistiline nõustamine: (1,5 tundi): 85 /65* eurot

Holistilise teraapia üksik sessioon (kuni 3 tundi): 140 /120 eurot*

Holistiline nelik (4 korda 3 tundi): 480/ 440 eurot*

Refleksoloogia (kuni 1 tund): 45/35 eurot* 

* hind Haapsalus

Olen saanud Piretilt ennenägematut abi. Konkreetselt läksin tema juurde kroonilise põiepõletikuga, mis oli eelmisel aastal lausa  5 korda mind vaevanud. Juba peale esimest seanssi oli mõju tunda ja nüüd olen aasta otsa olnud sellest vaevajast vaba. Lisaks on Piret aidanud mitme muu probleemi leevendamisega. Iga kord tema juurest lahkudes valdab kogu olemist selline sametine tunne – kergus nii hinges kui kehas. Nii tänulik! 😍

Tiina, õpetaja

Pireti seansid on soojad ja pehmed, tekib suur turvatunne. Lahkusin teraapiast alati tundega, et olen paar-kolm kilo kergem. Oli küll valus, aga meeletu vabanemistunne.

Gedi, koolitaja

Olen käinud Pireti juures korduvalt refleksoloogi seansil ja kindlasti ka tulevikus pöördun ta poole. Massaažilaual lebades on tõesti keeruline, et lõdvestuda sellesse valusse, mida punktide vajutamine kaasa toob, kui energia on blokeerunud, kuid see pärastine kerge ja helge tunne, mis minul alati peale seanssi tekib, on seda hetkelist valumomenti väärt. Lisaks sellele, olen saanud läbi vestluste Piretilt palju ülihäid taipamisi ja teemasid, millele tähelepanu pöörata. Julgen siiralt soovitada

Merli, terapeut

Scroll to Top