Oma keha tunnetamine, kogemine ja nautimine - see on parim viis enda tervendamiseks ja väestamiseks.

Naiste Tantsu programm (kestvus 1-1,5 tundi)

Oma keha tunnetamine, kogemine ja nautimine – see on parim viis enda tervendamiseks ja väestamiseks. 

 

Meditatiivne liikumine äratab üles Naise sinu kehas, tants paneb koos puusadega liikuma kogu su energia ja elujõu.

 

Vabastame ennast igapäeva pingetest, raputame õlgadelt kohustuste koorma, treenime armastavat koostööd terve oma kehaga. Just naistele mõeldud liigutused masseerivad ka sinu siseorganeid, avavad südame armastuse tundele.

Naiste Tants on mõnus viis hoolitseda oma keha heaolu ja kerguse tunde eest.

Naiste Tants sobib igas eas naistele ja ei vaja mingeid eeloskusi.

Kus tantsimine toimub?

Naiste Tants toimub regulaarselt, üks kord kuus Haapsalus Tiivulistes, Posti tn 23, II korrusel.

Naiste Tants toimub aeg-ajalt ka Tallinnas

Jooksev info Elupeegli Facebooki lehele.

 

Tunne end mugavalt

Pane selga pikk seelik ja võta kaasa pudel veega.

Naiste Tants sobib suurepäraselt ka sünnipäeva või naiste õhtu sisustamiseks.

Huvi korral võta minuga ühendust!

Holistiline terapeut Piret Kiristaja

Pireti Naiste Tants on võlumaailm iseenda sisse. Seda peaksid küll kõik naised kogema. Iga kord on tants veidi erinev, aga sarnaselt meditatiivne rännak ja töö enda sisemaailmaga. See ei ole kindlasti lihtsalt mingi tants. Tegemist on minu jaoks teraapiaga, mis on väga nauditav ja mida rikastab ülihea muusikavalik. Tunnen, et tänu Naiste Tantsule olen naisena palju avanenud ja hirmudest vabanenud. Pärast igat tantsutundi on tõesti väga mõnus olla – selline õitsev tunne minu sees ja ümber!

Liivika

Olen otsinud juba mõnda aega, et mis see naisenergias olemine tähendab. Sündisin küll naisena, aga ei ole tundnud ennast naiselikuna. Kui nägin, et meie linnas hakkab olema Naiste Tantsu tund, siis olin põnevil. Kuna seal on põhirõhk vaagnale ja puusadele ja minul nende piirkondadega just probleeme ka, siis köitis see mind eriti. Kuigi tantsides saab aru, et see puudutab ikka tervet keha. Samuti see tunne, et panen pika seeliku selga ja tunnengi ennast eriti naiselikuna, kui tavaelus käin ma palju pükstega.

 Kõik korrad on olnud väga erinevad. Esimesed tunnid olid sellised, kus juhendaja ütles ja näitas ette, mis me teeme. Alustuseks oli väga mugav teha selle järgi, mis ette öeldi. Üks tund oli meil aga üles ehitatud vabal tantsul. See algselt hirmutas mind, aga samas oli see see tund, kus ma sain aru, mis see paljukuuldud kontakti saamine iseendaga tähendab. Ma saingi tantsida nii, et voolasin tantsus. Märkasin ka kohti, kus ma polnud endaga kontaktis, siis hakkasin piiluma teisi ja vaatama, kuidas saab ennast veel liigutada, et endal justkui polnud mõtteid. Siit sain aru, kui oluline on mulle olnud alati, et mis mulje ma endast teistele jätan ka väljas tantsides. Olen olnud nii välisele suunatud ja kaotanud ära iseendaga voolamises olemise. Iga kord olen tunnist ära tulnud uue taipamisega. Minu jaoks on oluline turvatunne ja Pireti tundides see on olemas. Temaga saab vajadusel avameelselt rääkida tunnis kogetust ja sageli tulevadki taipamised just mitmekesi arutades.

Kaia

Scroll to Top